KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9344154
nr 934 4154
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, signerad. Ivar, Norge, fartyg, 75x100
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 12 januari 2015
kl 20:20:53
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
12 jan
e-auktion
Läs mer om e-auktion